Nowiny24     |     Wiadomości ze Świata     |     Rozkład PKP     |     Rozkład PKS     |     Pogoda dla Brzostku     |     
01 02 03 04 05 06 07 08 650-lecie_magnes
Dane urzęduGmina Brzostek
ul. Rynek 1, 39-230 Brzostek
NIP: 872-22-23-191

Godziny otwarcia urzęduPoniedziałek: 8:00 do 16:00Wtorek - Piątek: 7:30 do 15:30
KontaktTel.: 14 68 03 026
E-mail: sekretariat@brzostek.pl

Konto bankoweBSR o/Brzostek:
59 8589 0006 0080 0210 2020 0005
Wydrukuj stronę Poleć znajomemu
x

Zapraszam do obejrzenia strony Statystyka ludności - Informacje o gminie - Gmina Brzostek.

 

Pobierz PDF

Statystyka ludności

 

Rok 2016 (stan na 31 grudnia 2016 roku)

MiejscowośćUrodzeniaZgonyLiczba mieszkańcówPrzyrost naturalny
Brzostek272227540,18
Bączałka332750,00
Bukowa36475-0,63
Głobikówka05254-1,97
Gorzejowa45695-0,14
Grudna Dolna46411-0,49
Grudna Górna58509-0,59
Januszkowice1012881-0,23
Kamienica Dolna335540,00
Kamienica Górna514787-1,14
Klecie426620,30
Nawsie Brzosteckie1098420,12
Opacionka34430-0,23
Przeczyca46722-0,28
Siedliska-Bogusz7171020-0,98
Skurowa644130,48
Smarżowa29672-1,04
Wola Brzostecka655530,18
Zawadka Brzostecka534230,47
Razem:11114313332-0,24

 

 

Rok 2015 (stan na 31 grudnia 2015 roku)

MiejscowośćUrodzeniaZgonyLiczba mieszkańcówPrzyrost naturalny
Brzostek15262750-0,40
Bączałka24274-0,73
Bukowa59480-0,83
Głobikówka642560,78
Gorzejowa79695-0,29
Grudna Dolna37418-0,96
Grudna Górna665220,00
Januszkowice12108810,23
Kamienica Dolna45554-0,18
Kamienica Górna714788-0,89
Klecie956560,61
Nawsie Brzosteckie958370,48
Opacionka14434-0,69
Przeczyca39722-0,83
Siedliska-Bogusz8121029-0,39
Skurowa434090,24
Smarżowa876780,15
Wola Brzostecka875580,18
Zawadka Brzostecka534220,47
Razem:12214913363-0,20

 


Wykres przyrostu naturalnego w latach 1998-2016

 

G.K
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 Strona zgodna z WCAG 2.0 AA
projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez:CMS - SPI
Polityka prywatności  | Kontakt
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia Twojej przeglądarki.
x