Nowiny24     |     Wiadomości ze Świata     |     Rozkład PKP     |     Rozkład PKS     |     Pogoda dla Brzostku     |     
01 02 03 04 05 06 07 08 650-lecie_magnes
Dane urzęduGmina Brzostek
ul. Rynek 1, 39-230 Brzostek
NIP: 872-22-23-191

Godziny otwarcia urzęduPoniedziałek: 8:00 do 16:00Wtorek - Piątek: 7:30 do 15:30
KontaktTel.: 14 68 03 026
E-mail: sekretariat@brzostek.pl

Konto bankoweBSR o/Brzostek:
59 8589 0006 0080 0210 2020 0005
Wydrukuj stronę Poleć znajomemu
x

Zapraszam do obejrzenia strony Amatorska Liga Piłki Nożnej Gminy Brzostek 2016 - Amatorska Liga Piłki Nożnej Gminy Brzostek - Moje boisko - Orlik 2012 - Sport - Gmina Brzostek.

 

Pobierz PDF

Amatorska Liga Piłki Nożnej Gminy Brzostek 2016

 

- 20160614_pilkka_liga_logo.jpg

 - 20160729_final_pilka_.jpg

 

- 20160729_klasyfikacja.jpg

 

- 20190729_faza_pilka.jpg

Klasyfikacja strzelców

- 20160729_klasyk_strzelcy.jpg

  Terminarz rozgrywek Amatorskiej Ligii Piłki NożnejGminy Brzostek

DATA

GODZINA

GRUPA

MECZ

04.07.2016 r.

godz. 19.15

A

KD Team – Mańki

04.07.2016 r.

godz. 20.15

C

Super Partia – Brejzer Jodłowa

04.07.2016 r.

godz. 21.15

B

Spoceni w Lodówce – FC Sowina

05.07.2016 r.

godz. 19.15

C

Canis Majoris - Kołaczyce

05.07.2016 r.

godz. 20.15

A

Coco Jambo – Bronx Team

05.07.2016 r.

godz. 21.15

B

Polska Mistrzem Polski –Ariva Bączałka

08.07.2016 r.

godz. 19.15

A

KD Team - Bronx Team

08.07.2016 r.

godz. 20.15

A

Mańki - Coco Jambo

08.07.2016 r.

godz. 21.15

C

Canis Majoris - Brejzer Jodłowa

11.07.2016 r.

godz. 19.15

C

Kołaczyce - Super Partia

11.07.2016 r.

godz. 20.15

B

Spoceni w Lodówce - Ariva Bączałka

11.07.2016 r.

godz. 21.15

B

FC Sowina - Polska Mistrzem Polski

14.07.2016 r.

godz. 18.15

C

Brejzer Jodłowa -  Kołaczyce

14.07.2016 r.

godz. 19.15

C

Canis Majoris - Super Partia

14.07.2016 r.

godz. 20.15

A

KD Team - Coco Jambo

14.07.2016 r.

godz. 21.15

A

Bronx Team -  Mańki

15.07.2016 r.

godz. 20.15

B

Spoceni w Lodówce - Polska Mistrzem Polski

15.07.2016 r.

godz. 21.15

B

FC Sowina - Ariva Bączałka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Składy drużyn 

GRUPA „A”GRUPA „B”GRUPA „C”
KD TEAMSPOCENI w LODÓWCESUPER PARTIA
  1. Dobosz Wiktor
  2. Grotkowski Dawid
  3. Grzesiakowski Kacper
  4. Lisak Dawid
  5. Lisak Kamil
  6. Machaj Kamil
  7. Machaj Patryk 
  1. Gwiżdż Paweł
  2. Janiga Kacper
  3. Juda Tomasz
  4. Kędzior Adrian
  5. Strojek Dawid
  6. Szukała Wiktor
  7. Szymański Kacper
  8. Zastawny Jakub 
  1. Janiga Wiktor
  2. Kurcz Rafał
  3. Nawracaj Piotr
  4. Samborski Arkadiusz
  5. Sas Marcin
  6. Sieńkowski Krystian
  7. Sołtys Marcin
  8. Źwięk Mateusz
MAŃKIFC SOWINABREJZER JODŁOWA
  1. Chodór Mateusz
  2. Gąsior Janusz
  3. Gąsior Michał
  4. Gąsior Paweł
  5. Gąsior Sławomir
  6. Macko Sebastian
  7. Nowicki Szczepan
  8. Zagórski Hubert
  1. Bronowicz Łukasz
  2. Czajka Łukasz
  3. Kumięga Rafał
  4. Nowak Konrad
  5. Rogaczewski Mateusz
  6. Urban Kamil 
  1. Golec Dariusz
  2. Jeleń Grzegorz
  3. Kita Mateusz
  4. Kurek Dawid
  5. Mazur Radosław
  6. Niegos Artur
  7. Szpak Mateusz
  8. Tomasiewicz Arkadiusz 
COCO JAMBOPOLSKA MISTRZEM POLSKICANIS MAJORIS
  1. Andreasik Damian
  2. Andreasik Łukasz
  3. Biernacki Mateusz
  4. Florek Michał
  5. Furman Karol
  6. Ramut Michał
  7. Szot Marcin 
  1. Chrząszcz Albert
  2. Furman Mateusz
  3. Kobak Rafał
  4. Łukasik Łukasz
  5. Łukasik Paweł
  6. Mazur Piotr
  7. Składanowski Piotr
  8. Zięba Krystian
  1. Machaj Piotr
  2. Pisarek Sebastian
  3. Ryndak Łuksza
  4. Stasiak Albert
  5. Szybist Mateusz
  6. Śliż Jakub
  7. Trychta Tomasz
  8. Wiejowski Patryk 
BRONX TEAMARIVA BĄCZAŁKAKOŁACZYCE
  1. Błoniarz Grzegorz
  2. Dziedzic Piotr
  3. Florek Grzegorz
  4. Florek Piotr
  5. Juszkiewicz Mateusz
  6. Nowicki Dominik
  7. Wojdyła Karol
  8. Zegarowski Krystian 
  1. Andreasik Andrzej
  2. Kmiecik Przemek
  3. Piątkiewicz Janusz
  4. Wąsik Dawid
  5. Wąsik Rafał
  6. Wójcik Dariusz
  7. Wójcik Wojciech
  8. Zastawny Wojciech 
  1. Buba Mateusz
  2. Czyżowicz Bogumił
  3. Garbarz Marcin
  4. Grzesiak Szymon
  5. Krajewski Jakub
  6. Podgórski Jakub
  7. Śniegowski Bernard
  8. Wrona Damian 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki I kolejki

 

Grupa A

KD Team - Mańki 0:4 (0:0)
Bramki dla drużyny Mańki: Gąsior Paweł 2, Macko Sebastian 1, Zagórski Hubert 1,
Żółta kartka: Gąsior Sławek (Mańki)

 

Coco Jambo - Bronx Team 1:3 (0:3)

Bramki dla Coco Jambo: Szot Marcin 1,

Bramki dla Bronx Team: Florek Grzegorz 2, Florek Piotr 1

 

Grupa B

Spoceni w Lodówce - FC Sowina 5:0 (3:0)
Bramki dla drużyny Spoceni w Lodówce: Szymański Kacper 2, Kędzior Adrian 2, Strojek Dawid,
Żółta kartka: Strojek Dawid (Spoceni w Lodówce)

 

Polska Mistrzem Polski - Ariva Bączałka 3:2 (2:0)

Bramki dla Polska Mistrzem Polski: Łukasik Łukasz 2, Składanowski Piotr 1,

Bramki dla Ariva Bączałka: Kmiecik Przemek 2,

Żółte kartki: Składanowski Piotr, Łukasik Paweł (obaj Polska Mistrzem Polski)

 

Grupa C

Super Partia – Brejzer Jodłowa 0:3 (0:1)
Bramki dla drużyny Brejzer Jodłowa: Golec Dariusz 1, Jeleń Grzegorz 1, Mazur Radek 1, Żółta kartka: Golec Dariusz, Niegos Artur (obaj Brejzer Jodłowa)

 

 Canis Majoris- Kołaczyce 1:6 (0:2)

Bramki dla Canis Majoris: Ryndak Łukasz 1,

Bramki dla Kołaczyce: Grzesiak Szymon 3, Podgórski Jakub 1, Garbarz Marcin 1, Czyżowicz Bogumił 1 

Żółte kartki: Podgórski Jakub Buba Mateusz (obaj Kołaczyce), Śliż Jakub (Canis Majoris)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki II kolejki

Grupa A


KD Team - Bronx Team 3:0 (2:0) 
Bramki dla KD Team: Dziedzic Krzysztof 2, Lisak Dawid 1,

Mańki - Coco Jambo 2:3 (0:2) 
Bramki dla Mańki: Gąsior Sławomir 2, Biernacki Mateusz 1, 
Bramki dla Coco Jambo: Florek Michał 1, Ramut Michał 1, 
Żółte kartki: Gąsior Janusz, Zagórski Hubert (obaj Mańki),

Grupa B

Spoceni w Lodówce - Ariva Bączałka 6:3 (4:1)

Bramki dla drużyny Spoceni w Lodówce: Szymański Kacper 3, Zastawny Jakub 2, Janiga Kacper 1

Bramki dla Ariva Bączałka: Zastawny Wojciech 2, Andreasik Andrzej 1

FC Sowina - Polska Mistrzem Polski 8:3 (5:1)

Bramki dla drużyny FC Sowina: Czajka Łukasz 4, Kumięga Rafał 1, Rogaczewski Mateusz 1, Kulig Daniel 1, Niklewicz Damian 1

Bramki dla Polska Mistrzem Polski: Łukasik Paweł 2, Składanowski Piotr 1

Grupa C

Canis Majoris - Brejzer Jodłowa 3:3 (0:2) 
Bramki dla Canis Majoris: Machaj Piotr 1, Szybist Mateusz 1, Śliż Jakub 1, 
Bramki dla Brejzer Jodłowa: Kita Mateusz 2, Golec Dariusz 1, 

Kołaczyce - Super Partia 6:0 (2:0)
Bramki dla Kołaczyce: Czyżowicz Bogumił 2, Garbarz Marcin 2, Pogórski Jakub 1, Wrona Damian 1
Żółte kartki: Garbarz Marcin, Pogórski Jakub (obaj Kołaczyce)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 



 

 

 

 

 

Wyniki III kolejki

Grupa „A”

KD Team - Coco Jambo 3:2 (2:0)

Bramki dla KD Team: Dziedzic Krzysztof 2,  Machaj Kamil 1

Bramki dla Coco Jambo: Andreasik Łukasz 2

 

Bronx Team - Mańki 1:3 (0:2)

Bramki dla Bronx Team: Florek Grzegorz 1

Bramki dla Mańki: Gąsior Janusz 1, Macko Sebastian 1, Zagórski Hubert 1

Grupa „B”

Spoceni w Lodówce - Polska Mistrzem Polski 6:0 (2:0)

Bramki dla drużyny: Spoceni w Lodówce: Zastawny Jakub 3, Szymański Kacper 2, Janiga Kacper 1,

FC Sowina - Ariva Bączałka 6:3 (3:2)

Bramki dla drużyny FC Sowina: Urban Kamil 3, Czajka Łukasz 1, Kumięga Rafał 1, Niklewicz Damian 1

Bramki dla Ariva Bączałka: Kmiecik Przemek 2,  Andreasik Andrzej 1,

Grupa „C”

Brejzer Jodłowa - Kołaczyce 1:1 ( 0:1)

Bramki dla Brejzer Jodłowa: Tomasiewicz Arkadiusz 1

Bramki dla Kołaczyce: Śniegowski Bernard 1

Czerwona kartka: Podgórski Jakub (Kołaczyce) - zawodnik pauzuje w następnym meczu

 

Canis Majoris - Super Partia 2:1 ( 1:1)

Bramki dla Canis Majoris: Machaj Piotr 1,  Ryndak Łukasz 1

Bramki dla Super Partia: Źwięk Mateusz 1,

 Żółta kartka: Stasiak Albert ( Canis Majoris )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ĆWIERĆFINAŁ:

Spoceni w Lodówce – Brejzer Jodłowa 2:1 (0:1)

Bramki dla Spoceni w Lodówce: Kacper Szymański 1, Zastawny Jakub 1,

 Bramki dla Brejzer Jodłowa: Jeleń Grzegorz 1,

Żółte kartki: Zastawny Jakub (Spoceni w Lodówce), Mazur Radosław (Brejzer Jodłowa)

 

KD Team - FC Sowina 1:2 (1:0)

Bramki dla KD Team: Machaj Kamil 1,

Bramki dla FC Sowina: Czajka Łukasz 1, Niklewicz Damian 1,

Żółte kartki: Dobosz Wiktor, Grzesiakowski Kacper (obaj KD Team), Czajka Łukasz, Urban Michał (obaj FC Sowina)

Canis Majoris - Mańki 2:1 (1:1) 
Bramki dla Canis Majoris: Sebastian Pisarek 2,
Bramki dla Mańki: Sławek Gąsior 1,
Żółta kartka: Sebastian Pisarek (Canis Majoris)

Kołaczyce – Bronx Team mecz nie odbył się! WALKOWER DLA KOŁACZYC!

PÓŁFINAŁ:

Canis Majoris - Kołaczyce 0:6 (0:3)

Bramki dla Kołaczyc: Garbarz Marcin 3, Grzesiak Szymon 1, Wrona Damian 1,

Czerwona kartka: Śliż Jakub (Canis Majoris)

 

Spoceni w Lodówce - FC Sowina 2:2 (1:2) k. 4:5
Bramki dla drużyny FC Sowina: Bronowicz Łukasz 1, Urban Kamil 1,
Bramki dla drużyny: Spoceni w Lodówce: Szymański Kacper 2,
Żółta kartka: Bronowicz Łukasz, Niklewicz Damian (obaj FC Sowina)

MECZ o 3 MIEJSCE:

Canis Majoris - Spoceni w Lodówce 2:5 (2:2)
Bramki dla Spoceni w Lodówce: Szymański Kacper 2, Janiga Kacper 1, Strojek Dawid 1, Zastawny Jakub 1,
Bramki dla Canis Majoris: Ryndak Łukasz 2,
FINAŁ:

Kołaczyce - FC Sowina 3:2 (1:1)
Bramki dla Kołaczyce: Grzesiak Szymon 2, Podgórski Jakub 1,
Bramki dla FC Sowina: Urban Kamil 2,
Żółta kartka: Grzesiak Szymon (Kołaczyce)

 

 

 

 

 

 

 

Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 Strona zgodna z WCAG 2.0 AA
projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez:CMS - SPI
Polityka prywatności  | Kontakt
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia Twojej przeglądarki.
x